Uitleg over mentorschap op Pasar Malam Maluku 2.0 op 19 en 20 mei in Den Haag
Als iemand niet meer zelf kan beslissen over zijn of haar verzorging, verpleging, behandeling en/of begeleiding wordt een (familie)mentor benoemd die (zoveel mogelijk samen met de betrokkene) besluiten neemt. Met een mentorschap wordt de betrokkene op het persoonlijke vlak beschermd.
Een mentor behartigt dus de belangen van de betrokkene op het gebied van verzorging, verpleging, behandeling en begeleiding. Een mentor kan een familielid of naaste zijn, maar ook een vrijwilliger. Mentoren worden in alle gevallen benoemd door een kantonrechter. Deze kan de mentor jaarlijks vragen een kort verslag te schrijven over de manier waarop hij het mentorschap heeft ingevuld.
Hebt u vragen over Mentorschap of wil u meer informatie ontvangen, kom dan naar de Pasar Malam Maluku 2.0 ‘Beta Maluku’ in Den Haag op 19 en 20 mei.
Meer informatie over de Pasar Malam en de adresgegevens zijn te vinden op: http://malukuxperience.nl/kaarten-bestellen-pasar-malam-maluku-2-0/