Radiocampagne van start

In het kader van de Maand van de Mentor, start vandaag de radiocampagne ‘maak jij het verschil’. Op NPO radio 2, 4 en 5 en op diverse lokale zenders komen de radiospots van Mentorschap Nederland regelmatig voorbij.

Het eerste spotje is van Anja. Anja is een van de bijna 3.300 cliënten die worden bijgestaan door een vrijwillig mentor van een van de Regionale Stichtingen Mentorschap. Haar oproep is te beluisteren door hier te klikken. Zij legt uit waarom haar mentor voor haar het verschil maakt en roept de luisteraar op om ook mentor te worden.

De tweede spot is van Dirk. Dirk is een van de ruim 2.400 vrijwillige mentoren die zich inzetten voor de cliënten. Zijn bijdrage kun je hier beluisteren. Hij vindt het belangrijk het verschil te maken voor mensen die dat nodig hebben.

Mentoren blijven hard nodig. Overweeg je ook mentor te worden? Kijk op de pagina Mentor Worden en laat het ons weten.

Wanneer u onze website gebruikt, worden er cookies geplaatst voor functionele en analytische doeleinden. Lees meer over de functie van deze cookies.
x

Ben jij opzoek naar een website webshop of e-learning?

Website

Korte intro over het pakket, Vervolgens de inhoud er onder.

Webshop

Korte intro over het pakket, Vervolgens de inhoud er onder.

E-learning

Korte intro over het pakket, Vervolgens de inhoud er onder.

Aanhef *

Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, kunnen wij je woongemeente nodig hebben.

Met het versturen van dit formulier geef je toestemming aan ons om via deze gegevens contact met je te zoeken. Wil je weten hoe wij met de door jou ingevulde gegevens omgaan, lees hier onze privacyverklaring.

Wij streven ernaar binnen 5 werkdagen te reageren. Vanwege de feestdagen kan dit langer duren dan gebruikelijk.